„ Jako pierwsi i jedyni w Polsce utworzyliśmy Przedszkole CENTRUM LOGOPEDYCZNEGO wyręczające rodzinę w codziennej stymulacji i terapii. Oprócz podstawy programowej zapewniamy naszym dzieciom codzienne wsparcie logopedy, pedagoga, psychologa oraz dodatkowe zajęcia WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU. Opiekę nad dziećmi sprawuje wyłącznie kadra pedagogiczna. Pracujemy w oparciu o weryfikowany od ponad 25 lat program autorski Jolanty Falany - Kozłowskiej, stale wzbogacany”

Monika Koźlik - Sadlińska

Dodano przez: apex w dniu 08/05/2014

Monika Koźlik – Sadlińska - nauczyciel jęz. polskiego, logopeda – absolwentka filologii polskiej z dziennikarstwem na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach – Filia w Piotrkowie Tryb. oraz podyplomowych studiów logopedycznych na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, a także Studium Pedagogicznego na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach – Filia w Piotrkowie Tryb.

Od stycznia 2014 r. pracownik Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Centrum Logopedycznego „Apex” w Radomsku. Zajmuje się terapią logopedyczną dzieci z wadami wymowy, a także prowadzi terapię w oparciu o MDK (Muzykoterapię Dogłębną Komórkową).

Prywatnie: żona Pawła Sadlińskiego oraz mama małej Mai. Uwielbia: zabawy z córką, lit. powszechną, podróże oraz jazdę na rowerze.

P.W.D. Poradnia logopedyczna Hurtownia logopedyczna
wykonanie: strony internetowe Radomsko